Autoškola
Autoškola Praha 4 - Pražského Povstání u metra „C“ - Na Pankráci 1291/101 Tel: 604 226 300

Autoškola nabízí


Nabídka práce v autoškole Praha 4:
PŘIJMU UČITELE PRO VÝCVIK sk.B .

Akreditace autoškoly

Autoškola sídlí:
Na Pankráci 1291/101
140 00, Praha 4 - Nusle
Telefon +420 604 226 300
Poslat zprávu emailem
Zobrazit mapu

Facebook Autoškola Praha 4 Otevírací doba kanceláře:
Pondělí: 14:00 - 18:00
Úterý: 14:00 - 18:00
Středa: 14:00 - 18:00
Čtvrtek: 14:00 - 18:00
Pátek: Zavřeno
Autoškola Praha 4

Sídlíme 3 minuty chůze od metra Pražského Povstání. 

Druhy skupin

Jak postupovat pro přihlášení do autoškoly?
Postup a detailní informace co vše budete potřebovat se dozvíte na stránce:
Jak se přihlášit do autoškoly. Pokud jste se již se základními informacemi seznámili, zde zjistíte jaké druhy skupiny řidičských oprávnění nabízíme k vyškolení.

Výběr řidičského oprávnění

Naše autoškola provádí výcvik k získání VŠECH SKUPIN řidičského oprávnění.

Skupina AM

Autoškola skupina AMŘidičské oprávnění skupiny AM je určeno pro osoby starší 15 let, které budou oprávněny k řízení motocyklu s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h. Výcvik je prováděn na motocyklu HONDA CBF 125  v autoškole a trvá cca 3 až 4 týdny. Kurz je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu a zkouškou z praktické jízdy.Výcvik lze provádět již před dovršením věku 15- ti let, ale zkouška bude provedena až po dosažení věku.

Cena za výcvik v autoškole je  Kč.

Skupina A1

Autoškola skupina A1Skupina řidičského oprávnění A1 je určena pro uchazeče starších 16 let, kteří budou oprávněny k řízení motocyklu o objemu válců nepřesahujícím 125 cm3 a o výkonu maximálně do 11 kW. Praktický výcvik v autoškole budete provádět na motocyklu HONDA CBF 125 a trvá 3 až 4 týdny. Kurz v autoškole je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu a zkouškou z jízdy. Výcvik lze provádět již před dovršením věku 16- ti let, ale zkouška bude provedena až po dosažení věku.

Cena za výcvik v autoškole je  Kč.


Skupina A2 s omezením

Autoškola skupina A s omezenímDruh skupiny A2 s omezením je určena pro osoby starší 18 let, které budou oprávněny k řízení motocyklu o výkonu do 35 kW a nebo s poměrem výkon/hmotnost nepřesahujícím 0,2 kW/kg. Výcvik v autoškole je prováděn na motocyklu a potrvá 3 až 4 týdny. Kurz v autoškole je ukončen zkouškou z pravidel silničního provozu a zkouškou z jízdy. Výcvik lze provádět již před dovršením 18-ti let, ale zkouška bude provedena až po dosažení věku.

Cena za výcvik v autoškole je  Kč.


Skupina A

Autoškola skupina AŘidičské oprávnění skupiny A bez omezení je určeno pro osoby starší 24 let a pro osoby starší 20 let, které jsou držitelem řidičského oprávnění  sk. A2 nejméně 2 roky, které budou oprávněny k řízení všech motocyklů. Její výcvik je prováděn na motocyklu SUZUKI GLADIUS 650 s ABS a výkonem 53 kW. Pokud je již žadatel držitelem řidičského oprávnění skupiny A2 s omezením, podrobí se výcviku(nepovinný) v rozsahu, který si dohodne v autoškole. Výcvik je v závěru ukončen pouze zkouškou z praktické jízdy. V opačném případě je rozsah výcviku a zkoušky stejný, jako u skupiny A2. Výcvik lze provádět již před dovršením 24 let, ale zkouška bude provedena až po dosažení věku. 

Cena za výcvik v autoškole je Kč 


Cena za doplňkovou zkoušku v případě, že žadatel je držitelem řidičského oprávnění skupiny A2 s omezením je  Kč.

Skupina B

Autoškola skupina BSkupina B je určena pro plnoleté (18 let), kteří budou oprávněny k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností nepřevyšující 3500 kg. Praktický výcvik v autoškole je prováděn na vozidlech VW Passat, Audi A3 v rozsahu 28 školních hodin(45min.). Kurz je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu a zkouškou z jízdy. Výcvik lze provádět již před dovršením věku 18-ti let, ale zkouška bude provedena až po dosažení věku. 

B - mini 25 900,-Kč (28x45min) délka výcviku cca 4 měsíce.

B - student 24 900,-Kč (28x45 min) délka výcviku cca 4 měsíce.

B - rykchlokurz 31 000,-Kč (28x45 min)  délka výcviku cca 2 měsíce.

B- VIP, Engl. 39 900,-Kč (VIP je místo začátku a konce jízdy dle vašeho přání v rámci Prahy. Délka výcviku je cca 4 měsíce.

                                                          

 

Skupina B+E

Autoškola skupina B+ESkupina B+E je určena pro osoby starší 18 let, které budou oprávněny k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností maximálně do 3500 kg s připojeným přípojným vozidlem o hmotnosti převyšující 750 kg. Praktický výcvik je prováděn na vozidlech Audi A4 Allroad, Volkswagen Passat Combi s připojeným přívěsem v rozsahu 8 školních hodin (45min.) a trvá 2 až 3 týdny. Podmínkou pro přijmutí do výcviku na sk.B+E je již vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B. Kurz z autoškoly je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu a zkouškou z jízdy.

Cena výcviku je 14.900 Kč.

Skupina C

Autoškola skupina CSkupina C je určena pro osoby starší 21 let,(18 let)které budou oprávněny k řízení nákladního vozidla o celkové hmotnosti nad 3500 kg. Výcvik v autoškole je prováděn v klimatizovaném nákladním vozidle MAN 26.463 v rozsahu 18 školních hodin (45min.) a trvá 4 až 5 týdnů. Podmínkou pro přijmutí do výcviku na sk. C je již vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B. Kurz je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu, zkouškou z jízdy a zkouškou z praktické údržby.

Cena výcviku je 26.900 Kč.

Skupina C+E

Autoškola skupina C+E Řidičské oprávnění skupiny C+E je určena pro osoby starší 21let(18 let), které budou oprávněny k řízení nákladního vozidla o celkové hmotnosti maximálně nad 3500 kg s připojeným přípojným vozidlem o hmotnosti převyšující 750 kg. Praktický výcvik je prováděn v klimatizovaném nákladním vozidle MAN 26.463 s tandemovým přívěsem Panav v rozsahu 8 školních hodin (45min.) a trvá 2 až 3 týdny. Podmínkou pro přijmutí do výcviku na sk. C+E je již vlastnictví řidičského oprávnění skupiny C. Kurz v autoškole je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu, zkouškou z jízdy a zkouškou z praktické údržby.

Cena výcviku je 16.900 Kč.

Skupina D

Autoškola skupina DSkupina D je určena pro uchazeče starší 24 let, kteří budou oprávněny k řízení autobusu určeného pro přepravu více než 8 osob kromě místa řidiče. Praktický výcvik je prováděn na autobusu Karosa LC 735 v rozsahu 14 školních hodin (45min.) a trvá 4 až 6 týdnů. Podmínkou udělení řidičského oprávnění skupiny D je vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B. S přihlédnutím na náročnost přípravy však přijímáme k výcviku pouze uchazeče, kteří jsou již držiteli řidičského oprávnění skupiny C. Kurz v autoškole je zakončen zkouškou z pravidel silničního provozu, zkouškou z jízdy a zkouškou z praktické údržby.

Cena výcviku je  Kč.Autoškola Praha 4
Na Pankráci 1291/101 - 3 min. od metra „C“ Pražského Povstání
Email: autoskolapraha4@autoskolapraha4.cz Telefon: 604 226 300 | Autodoprava Praha
© 2024 Autoškola Roman Lukeš - všechna práva vyhrazena | Odkazy | Webdesign ABweb.cz